collegium marianum
dom macierzysty i nowicjat księży pallotynów
na kopcu w kleczy k. wadowic

Ogłoszenia

2021-01-17

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II NIEDZIELA ZWYKŁA 17.01.2021


pallotyni


DRUGA NIEDZIELA ZWYKŁA 17 stycznia 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE


1. W poniedziałek rozpoczyna się w Kościele Tydzień Modlitw o jedność chrześcijan, który zakończy się 25 stycznia świętem Nawrócenia św. Pawła Apostoła. Tegoroczne hasło tygodnia ekumenicznego: „Trwajcie w mojej miłości, a przyniesiecie obfity owoc (J 15, 5 – 9).

2. W piątek 22 stycznia będziemy przeżywać Uroczystość św. Wincentego Pallottiego, założyciela Zjednoczenia i Stowarzyszenia Apostolstwa Katolickiego. Zapraszamy na Mszę św. o g.18.00, w której będziemy modlić się we wszystkich przekazanych nam intencjach, przez wstawiennictwo św. Wincentego.

3. W tym tygodniu w liturgii przypada: w poniedziałek wspomnienie św. Małgorzaty Węgierskiej, dziewicy; we wtorek wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara biskupa; w czwartek wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.

4. W czwartek, 21 stycznia, przypada Dzień Babci, a w piątek, 22 stycznia – Dzień Dziadka. Pamiętajmy i módlmy się w tych dniach za naszych kochanych Dziadków, tych żyjących i tych, którzy już odeszli do Pana

5. Wszystkich, którzy rozliczają się z Urzędem Skarbowym zachęcamy do przekazania 1 % swego podatku na rzecz Fundacji „Salvatti”, która jako organizacja pożytku publicznego współpracuje z naszą Szkołę na Kopcu. Nazwa fundacji oraz numer KRS dostępne są ulotkach pod chórem. Na zeznaniu trzeba dopisać „Szkoła na Kopcu”.

6. Wszystkim życzymy dobrego niedzielnego wypoczynku i błogosławieństwa Bożego w pracach tego tygodnia.


powrót do listy ogłoszeń