collegium marianum
dom macierzysty i nowicjat księży pallotynów
na kopcu w kleczy k. wadowic

Ogłoszenia

2017-02-04

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE V NIEDZIELA ZWYKŁA 05. 02. 2017


pallotyni


1. Dziś przeżywamy 5. niedzielę zwykłą w ciągu roku.

2. Od października zeszłego roku w naszej archidiecezji ma miejsce perygrynacja Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej po klasztorach zgromadzeń męskich. W naszym kościele Obraz Matki Bożej będziemy gościć od dzisiaj do jutra. Powitanie Obrazu około godziny 17.30. Pożegnanie jutro około godziny 17.00. W dniu jutrzejszym od 6.00. do 17.00. będzie można nawiedzić nasz kościół i pomodlić się przy Matce Bożej (kościół będzie otwarty). Serdecznie zapraszamy.

3. Spotkanie wspólnoty Dom Maryi we wtorek o godzinie 19.30.

4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek o godzinie 20.00.

5. Wspomnienie Matki Bożej z Lourdes i jednocześnie Dzień Chorego będziemy obchodzić w sobotę 11 lutego. Z tej okazji na Kopcu zostanie odprawiona tego dnia dodatkowa Msza święta w intencji chorych o godzinie 9.00. Podczas Mszy świętej będzie można przyjąć sakrament namaszczenia chorych.

6. Szkoła Słowa Bożego w sobotę 11 lutego w godzinach od 14.00 – 18.00.

7. Trwają zapisy na pielgrzymki do Fatimy i Ziemi Świętej. Informacje we furcie.

8. Wg słów Jezusa jesteśmy solą ziemi i światłem świata, to jest zaproszenie do dawania świadectwa wiary. Niech Duch Święty i Boże błogosławieństwo nas w tym umacniają. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia. Odpoczywającym na feriach życzymy owocnego i bezpiecznego wypoczynku.


powrót do listy ogłoszeń