collegium marianum
dom macierzysty i nowicjat księży pallotynów
na kopcu w kleczy k. wadowic

Ogłoszenia

2017-05-27

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE VII NIEDZIELA WIELKANOCNA 28. 05. 2017


pallotyni


1. Dzisiaj przeżywamy 7. Niedzielę Wielkanocną, Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa.

2. Spotkanie wspólnoty Dom Maryi we wtorek o godzinie 19.30.

3. Zapraszamy wszystkich do udziału w Nabożeństwach Majowych, które odprawiamy każdego dnia na zakończenie Mszy świętej wieczornej.

4. Od czwartku rozpoczynamy miesiąc czerwiec, czas poświęcony Sercu Jezusowemu, dlatego w naszym kościele, codziennie, na zakończenie Mszy świętej wieczornej będziemy odprawiać nabożeństwo czerwcowe: wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Gorąco zachęcamy do udziały w tym nabożeństwie.

5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek o godzinie 20.00.

6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek będziemy modlić się o nowe, święte powołania kapłańskie i zakonne. W piątek spowiedź od godziny 17.00. Odwiedziny chorych 9 czerwca. W sobotę Msza święta ku czci Niepokalanego Serca Maryi o godzinie 9.00. Po niej spotkanie wspólnoty Żywego Różańca. Spowiedź od godziny 8.45.

7. Za tydzień w niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, dlatego w sobotni wieczór organizujemy nabożeństwo Wigilii Zesłania Ducha Świętego. Początek o godzinie 20.00 – rozpoczniemy konferencją, po niej około godziny 20.30 Msza święta. Po Eucharystii wspólna modlitwa uwielbienia i prośba o wylanie Ducha Świętego. Serdecznie zapraszamy.

8. Jezus, który wstępuje do nieba ukazuje nam wszystkim kierunek i cel życia chrześcijanina. Wpatrując się w naszego Pana róbmy wszystko, abyśmy ten cel mogli osiągnąć. Życzymy dobrego tygodnia.


powrót do listy ogłoszeń